İletişim  0212 486 01 40

Cart

BAYİMİZ OLUN

BAYİİLİK BAŞVURU FORMU

Saygıdeğer Bayii adayımız, bu form, daha etkili ve hızlı bir şekilde değerlendirme yapılarak ailemize katılımınızı gerçekleştirebilmek amacıyla düzenlenmiştir.

Bu formda sunulan bilgiler kesinlikle özel ve gizli bilgi olarak kabul edilecektir. Eğer Dermapol Kozmetik bir ya da birkaç ortak ile birlikte açmayı planlıyorsanız, ortağınıza ait bilgileri de bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Bayiilik için detaylı bilgi  0212 486 01 39

ÖNEMLİ DUYURU

Siz değerli müşterilerimize DERMAPOL ürünleri hakkında ÇOK ÖNEMLİ UYARI…!!!

Yaklaşık 2018 yılının son aylarından itibaren şirketimizi üretici  olarak gösteren ve DERMAPOL  adına kayıtlı barkodumuzu kullanan SAHTEKARLAR ve DOLANDIRICLAR olduğunu bize gelen telefonlardan öğrenmiş durumdayız.

Biz DERMAPOL şirketi olarak web sitemizdeki ürünlerin haricinde herhangi bir ürün üretmemekteyiz. Özellikle CİNSEL İÇERİKLİ veya CİNSELLİĞE YÖNELİK her hangi bir ürünümüz KESİNLİKLE YOKTUR.

Dermapol adını kullanarak üretilen bu ürünlerin amacı siz değerli müşterilerimizi aldatmaya ve dolandırmaya yöneliktir.

Böyle durumlarda yapmanız gereken ilk şey KESİNLİKLE SİBER POLİSE (https://onlineislemler.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx) bu ürünleri satan kişilerin web sayfalarını ihbar etmek veya ADLİYELERE ŞİKÂYETTE BULUNMANIZDIR.

Saygı ile duyurulur..

Dermapol İlaç Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.