İletişim  0212 486 01 40

Kart

KURUMSAL

DERMAPOL İlaç, Kozmetik Şirket’i kurumsal hedefler ve ilkeler beyanı,,,      

Neden Dermapol ?

Dermapol İlaç Kozmetik zamanın getirdiği yenilikleri ve uzun yıllar öncesine dayanan tarihin en önemli reçetelerini devamlı inceleyerek, araştırarak öncelikle insan sağlığına zarar vermeden, saç, saç derisi, cilt ve vücut bakımı konularında özel, sıradışı ve işe yarar ürünler üretmeyi hedeflemiştir.

Son zamanlarda insanların güzellik uğruna kimyasalların içinde boğulmaları tedirgin edici boyutlara varmıştır. Kozmetik üretim sektörünün de bunda payı büyüktür. Doğadan gelen mucizevi iksirlerin özünden kopmaları ve ticari kaygılar ile sağlıksız alternatiflere yönelmiş olmaları ve zamanla bu tür yanlış yönelmelerin yan etkilerinin ve geride bıraktığı hasarların da görülmüş olması insan sağılığı açısından göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. İnsan sağlığı için oldukça önemli olan bu faktörler, şirketimizi kuruluşundan itibaren özellikle botanik ve marin (okyanus-deniz) bitkisel özler, yağlar ve ekstralar alanında özel bir araştırma yapmaya sevk etmiştir.

Dermapol şirket prensibi olarak, kendi markası ile ürettiği ürünlerde dünya çapında söz sahibi ve otorite sayılabilecek kliniklerce insan sağlığına zararlı olduğu tespit edilen veya ihtimali yada riski olan KANSEROJEN, HORMONAL DENGE BOZUKLUĞU, KISIRLIK, ALZHEIMER gibi veya yıllar sonra diğer KRONİK sağlık sorunlarına yol açabilecek bazı hammaddelerin DERMAPOL markasını taşıyan ürünlerinde kullanımını kendi bünyesinde yasaklamıştır.

Dünyada birçok devlet bu hammaddelerin insan sağlığına verdiği zararın ve hasarın veya ihtimalin kanıtlanmış olmasına rağmen kozmetik ve temizlik endüstrisi alanında kullanılmasına nasıl izin verdiği ise bizi aşan bir konudur. Bu maddelere bazı örnekler, SLES, Paraben, Silikon, Titanyumdioksit, Benzofen ve Alüminyum zirkonyum gibi. İnsan sağlığına zararlı veya risk taşıyan hammaddeler ile ilgili dünya çapında birçok klinik araştırma sonuçları günümüzde internet ortamında dahi rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır.

Biz Dermapol İlaç, Kozmetik şirketi olarak DERMAPOL marka ürünlerimiz için seçtiğimiz botanik veya marin kökenli aktif maddeleri titizlikle seçmekteyiz. Bu aktif maddeleri, elde edildiği bitkilerin toplanma zamanı, hava şartları, geldiği coğrafya, işlenme zamanı, işlenme şekli gibi önemli etkenleri göz önünde bulundurarak incelemekte ve Dermapol markalı ürünlerimizde kullanmak üzere sıkı bir denetimden geçirmekteyiz.

İnsan sağlığına zarar vereceği endişesi veya sonucu taşıyan hammaddeler için ürünlerimizin açıklamalarında veya alt bilgilerinde  ‘ Bu ürün şu maddeyi İÇERMEZ veya Bu üründe şu madde KULLANILMAMIŞTIR ‘ gibi ibare veya uyarılar görebilirsiniz.

Markamız ve şirketimiz bu ilkeler ile kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve konu olan ilkelerinden asla taviz vermemiştir

Şirketimiz, ürettiği her bir ürün için müşteri empatisine önem vermektedir. ‘ Ben bu ürünü neden almalıyım ve neden kullanmalıyım ? ’ sorusunu ilke edinerek, ARGE çalışmalarımızda ürün kullanımının ihtiyaca en ideal şekilde cevap verebilecek nitelikte olmasına özellikle önem vermektedir. Elbette her şeye ve bütün emeklerimize rağmen tüm ürünlerimizde % 100 kullanıcı memnuniyetine ulaşmak mümkün değildir. İnsanların cilt yapısı birbirinden okadar çok farklılık göstermektedir ki ve her bir birey için aynı seviyede %100 sonuca ulaşmak bazen mümkün değildir.  Bu nedenle ürünlerimizde olabilecek en ideal ve en yüksek seviyede genel bir memnuniyeti yakalayabilme çabasındayız. Tabi ki, bu çabamız insan sağlığına zarar vermeden ve ilkelerimizin dışına çıkmadan.

Biz Dermapol ilaç kozmetik şirketi olarak her şeyden önce insan sağlığı, müşteriye değer ve önem, dürüstlük, güvenilir ürün, üretimde süreklilik ve kalite prensibi ile çalışmaktayız ve bu ilkeler ile başlayıp, bu ilkeler ile devam etmekten mutluyuz ve kıvanç duyuyoruz.

Bu güne kadar firmamıza ve markamıza gösterdiğiniz yakın ilgilerinizden ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz.

Sizlere bugün ve gelecekte de aynı prensip ve ilkelerle hizmet vermeye devam edeceğiz.